top of page
Multi Storey Building

Добредојдовте во Ала Компани

Почитуван посетител, Ви благодариме што избравте да не посетите денес. Подолу, ќе најдете повеќе информации за нашата компанија и нашата палета на производи.

certificate
Нашата приказна

Повеќе од 25 години, нашиот семеен бизнис произведува висококвалитетни uPVC и алуминиумски производи. Се гордееме што обезбедуваме исклучителна издржливост и разновидна палета на опции за да ги задоволиме сите ваши барања. Со нашиот квалификуван тим од инженери и занаетчии, имаме експертиза да ја оживееме вашата точна визија.

monitoring
Нашата визија

Нашиот посветен тим поседува голема експертиза и страст во нивните области, успешно соработувајќи на разновидна палета на проекти. Ние силно веруваме во заеднички пристап, кој работи заедно за да ги трансформираме визиите на нашите клиенти во реалност. Нашата сеопфатна визија е доследно да испорачуваме највисок квалитет и услуги на нашите клиенти, осигурувајќи дека нивните потреби не се само исполнети, туку и надминати.

Технологија

Ние ги користиме најновите технолошки алатки за да се осигураме дека нашите производи се со највисок квалитет. Нашиот производствен процес користи врвна технологија за да обезбеди прецизност и точност, што резултира со производи кои се приспособени да ги задоволат вашите точни потреби. Ние се стремиме да ја направиме разликата во нашите производи со најновите технолошки алатки и процеси.

Who are we

Зошто да не изберете нас?

Искуство

Во Alla Kompani, произведуваме квалитетни проекти повеќе од 25 години. Ние сме посветени да обезбедиме најдобра услуга и задоволството на клиентите е наш приоритет.

Сертифициран

Alla Kompani е совршен избор за оние кои бараат најквалитетни производствени услуги. Нашите производи ги исполнуваат европските стандарди со сертификација за застаклување и uPVC, обезбедувајќи вие и вашите клиенти да го добиете најдобриот достапен производ.

Висок капацитет

Имаме висок капацитет за производство и можеме да завршиме проекти од која било големина. Нашата посветеност на извонредноста и задоволството на клиентите ни помогна да воспоставиме репутација на доверливост и доверба. За најдоброто во производството и дизајнот, не гледајте подалеку од Alla Kompani.

Ажурирано

Ние сме страсни за производство и се стремиме да ги создадеме најдобрите можни производи. Ние соработуваме со германски архитекти за да се осигураме дека нашите производи се ажурирани со најновите трендови и дизајнерски иновации.

 
Math and Geometry Tools

How it works

checking-windows-measurements-hmf.jpg.optimal.jpg
house-plans-vector-471907.jpg
icons8-closed-window-50.png
icons8-ruler-100.png

Dimensions

At Measure, we specialize in providing accurate measurements for a variety of projects. Our team of experienced professionals can either measure the object directly or use a project plan you provide to get the job done. We ensure precise and accurate results every time, no matter the size or complexity of the project.

Quotation

We offer fast and realistic quotations for all types of production services. Our experienced team will provide you with a personalized quote that fits your budget and timeline. We strive to make the quotation process as fast and efficient as possible, so you can get started on your project right away.

P_pluse_01_edited.png
F-230328 Oferta demo.png
How it works
House with Pool
Gallery

Галерија

Подолу можете да најдете различни готови проекти, индивидуални и станбени, разни материјали и типологии како алуминиум, uPVC и стакло.

20231011_110010.jpg
products

Нашите производи

dritarepng.png

Прозорците Tilt & Turn се наши најпродавани со добра причина. Тие се отвораат за да внесат свеж воздух и вентилација

ballkonxhami.png

 

Направете го вашиот стаклен балкон, тераса или двор посебни. со специјално калено и ламинирано стакло.

derehyrjepng.png

Дома ви одговара со нов, модерен и безбеден преден дел врата од uPvc или алуминиум

garage.png

Преклопната гаражна врата нуди идеална удобност, максимална безбедност и заштеда на простор

hstpng.png

Собите полни со светлина, близината на природата, недостатокот на бариери и оптимално искористување на просторот за живеење се нови перспективи во дизајнот на ентериерот.

glazingpng.png

Термопан стакло

Разновидност на чаши, еднократно, двојно и тројно застаклување со прилагодено растојание за да се постигне највисок резултат на изолација. Ние произведуваме стакло за конкретни проекти како што се бањи, скали итн.

Image by Charles Forerunner
Salamander
Technoform
Sisecam
Alumil
Wurth
bestmakina
Sigenia
dr-hahn
Technoform
Novoferm
kaban
isodoor

Нашите партнери

Request demo
20211222_081048.jpg

Ајде да разговараме за вашиот проект заедно Посетете го нашиот изложбен салон

Поставете датотека

Ви благодариме за поднесувањето!

bottom of page